Největší nemehlo

15. října 2015 v 5:00 | ♡ Absolutely not ♡ |  Diary
Zdravím.

Nevím jestli se vám budou články tohoto typu líbit, každopádně blog jsem si založila proto, abych zde anonymně sdělovala svoje myšlenky, pocity a zjistila, zda jsem opravdu praštěná, nebo v tom nejsem sama. Takže do komentářů mi kdykoli můžete napsat váš upřímný názor na článek, budu jen ráda :)

Stalo se vám někdy, že jste měli večer chut (pořád mi nejdou psát háčky) na čaj, ale vlastně i trochu hlad? Já jsem byla jeden večer tak líná si něco ukuchtit, že jsem prostě vyhrabala polévku z pytlíku. Jenže když jsem se od sebe snažila ty dva pytlíky odtrhnout, přetrhla jsem je a rudý prášek byl rázem po celé kuchyni.
Přirozeně, když si umývám vlasy, sundávám si naušnice. Ten den jsem měla na sobě oblíbené bílé růžičky. Jistěže jsem si je zapoměla sundat a při drhnutí hlavy se mi jedna uvolnila a sklouzla do odtoku. Jistěže už nešla vytáhnout. Jistěže to byly moje nejoblíbenější naušnice s tunou vzpomínek. Zkrátka ukázkové trdlo.
Ve všech knížkách o nemehlech (která nakonec vždycky najdou štěstí, ale o tom že je to nereálné až někdy příště) se uvádí že nebezpečné jsou schody, koberečky a jiné věci, o které můžete škobrtnout zrovna když se snažíte udělat dojem. Ale upřímně, větší zlo jsou háčky, kolíky, boky poliček, věšáčky nebo hřebíky. Není nic lepšího než se snažit udělat dojem a v roztomilém pleteném svetříku rychlým krokem mířit za člověkem na kterého děláte dojem (zprávně očekáváte nějaké zvrtnutí) a zaháknutí se okem svetříku za kus té hloupé trčící věci z výčtu o pár řádků výše. Musíte se zastavit, o pár kroků vrátit, ukázat obličej z nejhorší strany, nahnout se a nechat toho chudáka člověka čekat než očko vymotáte. Pak zamaskovat příšerně vypadající svetr a rudé tváře.

Ačkoliv to může znít, že jsem chodící katastrofa, jsem taky věčná optimistka a věřím že všechno zlé je k něčemu dobré (všimli jste si, jak ohraně to zní?) že z každého trapasu člověk může získat něco dobrého..
U storky s polévkou z pytlíku jsem naší domácnost připravila o posledné zbytky tohohle hnusu z raftování, ztrátou milované naušnice jsem se donutila nosit taky něco jiného, a tím že jsem se ztrapnila jsem si ověřila, zda o mě bude ten člověk stát, i když jsem pochodující katastrofa.
Do komentářů můžete napsat nějaké vaše trapasy a dobré věci co z nich plynou.
S láskou ♡ Absolutely not ♡
zdroj: https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRxqFQoTCM39mYXmuMgCFUsIGgodNUICyw&url=http%3A%2F%2Fdumbwaystodie.tumblr.com%2F&bvm=bv.104819420,d.bGg&psig=AFQjCNF7kX6t2NZq38jh336-DwVnUT-2DA&ust=1444597185383451
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Stalo se vám někdy něco trapného nebo hloupého?

Ano
Snažím se ty špatné věci zapomínat
Ne

Komentáře

1 Dessieen Dessieen | Web | 16. října 2015 v 17:26 | Reagovat

Jsem stejné pako:D Nekdy nevim jestli mam nad sebou brečet nebo se smát:D
Hlavne si z toho nic nedelej:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama