Others

Tužka, která roste

5. února 2016 v 9:57 | ♡ Absolutely not ♡
Zdravím.?
Dneska to nebude žádný zamýšecí článek, jen jsem vám chtěla ukázat, na co jsem dnes ráno narazila. Jedná se o výrobek značky Sprout, a jsou jím..... TUŽKY! Ano, asi to zní hloupě, ale není to jen tak ledajaká tužka. Jedná se o ekologické tužky Sprout, které když dopoužíváte, prostě je zasadíte do květináče a vyroste vám bylinka, zelenina nebo květina. Musím říct že při první návštěvě e-shopu jsem myslela, že je koupím všechny :D Hold, probudilo se moje ekologické já. V USA existuje 22 typů tužek, u nás je jich zatím jen polovina (11)
Přemýšlela jsem nad tymijánem, šalvějí a měsíčkem, ale pak jsem si všimla že mají i pomněnku a bylo to jasné. ♥ To je prostě moje kytička. Mamka si vybrala cherry rajče, kopr, levanduli a zelenou papriku :D Tak se to teď doma snažíme zeliminovat na tři balíčky, přece jenom tolik tužek nemůžeme ani dopsat :D Dám vám sem odkaz na e-shop, kde můžete tužky zakoupit (v ČR).

Na YouTube najdete spoustu videí, takže pokud by vás zajímalo víc -> KLIK

Tenhle nápad mě zaujal, hlavně proto, že prostě miluju květiny a tohle je prostě strašně roztomilé :D Momentálně mají na e-shopu (jak už jsem řekla) jedenáct druhů: Cherry rajče, Zelená paprička, Kopr, Koriandr, Máta, Šalvěj, Tymiján, Měsíček, Levandule, Pomněnka, Aksamitnik

A tady je obrázek přímo z e-shopu :) Jenom chci říct, že tenhle článek není žádná placená reklama (proč taky, když blog nikdo nečte :D), spíš jsem chtěla vyjádřit svou podporu dobrému nápadu.

 
 

Reklama